El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Dostawa sprzętu komputerowego w podziale na pakiety

Buyer: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Published
6 February 2025
Place of performance
Warszawa, PL911
Procedure
Open procedure
Notice number
00083592-2025
Reference
166a65a9-59bc-458a-9061-10c2f14c062b
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z niniejszą specyfikacją warunków zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „eZamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępną pod adresem…

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet 1 - Komputer SFF
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
2 Pakiet 2 - Komputer przenośny _ konfiguracja 1
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
3 Pakiet 3 - Komputer typu tablet
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
4 Pakiet 4 - Komputer typu tablet
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
5 Pakiet 5 - Monitor zakrzywiony 49"
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
6 Pakiet 6 - Komputer przenośny _ konfiguracja 2
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
7 Pakiet 7 - Monitor 5K - 2 szt.
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
8 Pakiet 8 - Komputer typu tablet - 2 szt
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
9 Pakiet 9 - Stacja robocza
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
10 Pakiet10 - Komputer typu tablet – 4 szt.
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático
11 Pakiet 11 - Stacja robocza z monitorem – 1 kpl.
Warszawa, PL911
30200000 Equipo y material informático

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
ZyCOM Polska Sp. z o.o. 14,017 zł
ZyCOM Polska Sp. z o.o. 12,263 zł
Robert Caliński VATOS 10,360 zł
Robert Caliński VATOS 9,569 zł
Robert Caliński VATOS 7,518 zł
Robert Caliński VATOS 5,340 zł
Robert Caliński VATOS 3,685 zł
Piotr Migda 3,562 zł
Robert Caliński VATOS 3,230 zł

Official publications