El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Dostawa produktów spożywczych

Buyer: Areszt Śledczy w Bytomiu

Published
8 August 2025
Place of performance
PL228
Procedure
Open procedure
Notice number
00520016-2025
Reference
52c9afa1-887b-4836-9793-5f3d1a48d0df
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów spożywczych do Aresztu Śledczego w Bytomiu; ul. Wrocławska 4, 41-902 Bytom oraz Oddziału Zewnętrznego w Zabrzu; ul. ks. Pawła Janika 12, 41-806 Zabrze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 6 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).

Lots (16)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet nr 1
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
2 Pakiet nr 3
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
3 Pakiet nr 4
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
4 Pakiet nr 5
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
5 Pakiet nr 6
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
6 Pakiet nr 7
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
7 Pakiet nr 8
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
8 Pakiet nr 9
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
9 Pakiet nr 10
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
10 Pakiet nr 11
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
11 Pakiet nr 12
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
12 Pakiet nr 13
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
13 Pakiet nr 14
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
14 Pakiet nr 15
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
15 Pakiet nr 16
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos
16 Pakiet nr 18
PL228
15800000 Productos alimenticios diversos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Skup, Ubój, Przetwórstwo Mięsa SUPMIĘS Kalinowski & Kalinowska Spółka jawna 578,270 zł
Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych "MISTER" 395,060 zł
PRODUKCJA I SPRZEDAŻ OWOCÓW I WARZYW MARCIN DUSZYŃSKI 185,220 zł
PRODUKCJA I SPRZEDAŻ OWOCÓW I WARZYW MARCIN DUSZYŃSKI 169,400 zł
OL-TRADE Sp. c. M. Olek, Ł. Pająk, D. Gorycki 134,520 zł
GRUPA DROBIARSKA DAKPOL MAREK BEJM SPÓŁKA KOMANDYTOWA 134,520 zł
ZUMAX Krzysztof Molka 81,450 zł
Firma Handlowa „DZIUBA” Tomasz Dziuba 59,000 zł
Wytwórnia Koncentratów Spożywczych "DORO" Dorota Doberstejn 51,290 zł
Wytwórnia Koncentratów Spożywczych "DORO" Dorota Doberstejn 40,932 zł

Official publications