Dostawa produktów spożywczych
Buyer: Areszt Śledczy w Bytomiu
- Published
- 14 July 2025
- Place of performance
- PL228
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00455495-2025
- Reference
- 52c9afa1-887b-4836-9793-5f3d1a48d0df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów spożywczych do Aresztu Śledczego w Bytomiu; ul. Wrocławska 4, 41-902 Bytom oraz Oddziału Zewnętrznego w Zabrzu; ul. ks. Pawła Janika 12, 41-806 Zabrze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 6 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 2 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 2 | Pakiet nr 17 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Official publications
- TED · 00455495-2025 · 14 July 2025
- OJS · 132/2025 · 14 July 2025