Dostawa produktów spożywczych
Buyer: Areszt Śledczy w Bytomiu
- Published
- 18 April 2025
- Submission deadline
- 26 May 2025, 09:00
- Place of performance
- PL228
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00257880-2025
- Reference
- 52c9afa1-887b-4836-9793-5f3d1a48d0df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów spożywczych do Aresztu Śledczego w Bytomiu; ul. Wrocławska 4, 41-902 Bytom oraz Oddziału Zewnętrznego w Zabrzu; ul. ks. Pawła Janika 12, 41-806 Zabrze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 6 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Lots (18)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 10 | Pakiet nr 10 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 11 | Pakiet nr 11 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 12 | Pakiet nr 12 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 13 | Pakiet nr 13 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 14 | Pakiet nr 14 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 15 | Pakiet nr 15 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 16 | Pakiet nr 16 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 17 | Pakiet nr 17 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 18 | Pakiet nr 18 | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Official publications
- TED · 00257880-2025 · 18 April 2025
- OJS · 77/2025 · 18 April 2025