DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny
- Published
- 30 April 2024
- Submission deadline
- 21 May 2024, 09:00
- Place of performance
- CZESTOCHOWA, PL224
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00258640-2024
- Reference
- 493857e2-0e43-4093-8343-15fcf2149d1c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
- 33100000Equipamiento médico
Description
1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605, ze zm.), zwanej dalej „ustawa PZP”, oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy oraz aktów wykonawczych wydanych na podstawie ustawy. 4. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 części, tj: Części nr 1-3 LEKI ONKOLOGICZNE. 5. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1.leki onkologiczne | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | 2.leki onkologiczne | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | 3.leki onkologiczne | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — CENA oferty brutto
Official publications
- TED · 00258640-2024 · 30 April 2024
- OJS · 85/2024 · 30 April 2024
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny
- PEŁNA OPIEKA SERWISOWA AKCELERATORÓW LINIOWYCH, SYSTEMU WERYFIKACJI I ZARZĄDZANIA MOSAIQ, SYSTEMU PLANOWANIA LECZENIA MONACO, SYSTEMÓW…
- DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH, OCHRONNYCH I HIGIENICZNYCH WYROBÓW J. U., ZESTAWÓW OBŁOŻENIOWYCH J. U.
- WSzS.DEZ.26.055.2026 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatora do rozdziałów…
- WSzS.DEZ.26.039.2026 - OKRESOWE PRZEGLĄDY TECHNICZNE APARATURY MEDYCZNEJ.
- Zaprojektowanie i wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim, wykonanie robót budowlanych I,II,III etapu,…
- DOSTAWA ŚRODKÓW DO DEZYNFEKCJI
- Dostawa sprzętu jednorazowego użytku do przygotowania i podaży leków cytostatycznych wraz z dzierżawą pomp infuzyjnych, sprzętu…
- DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie
- Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, testów immunochromatograficznych, odczynników i testów z zakresu analityki ogólnej, kiły,…
- WSzS.DEZ.26.025.2026- dostawa produktów leczniczych