Dostawa obłożeń operacyjnych
Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Published
- 30 September 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 09:00
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00585485-2024
- Reference
- c27841e9-b8a0-4de4-bcf3-97af05beee52
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141620Carteras sanitarias
- 33141000Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
- 35113400Ropa de protección y de seguridad
- 33140000Material médico fungible
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń operacyjnych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Official publications
- TED · 00585485-2024 · 30 September 2024
- OJS · 190/2024 · 30 September 2024
Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Dostawa materiałów okulistycznych
- Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala…
- Konkurs ofert nr 44/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole…
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej
- Dostawa sprzętu medycznego realizowana w ramach projektu pt. Rozwój diagnostyki Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej w obszarze kardiologii
- Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.