Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Neonatologicznego
Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Published
- 17 December 2025
- Submission deadline
- 26 January 2026, 09:00
- Place of performance
- Ruda Śląska, PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00837770-2025
- Reference
- 54e4da6b-8807-4b65-92d8-a812478eb410
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
- 33141620Carteras sanitarias
- 42514310Filtros de aire
- 39225710Botellas
- 33681000Tetinas, chupetes y artículos similares para bebés
- 72611000Servicios de apoyo informático técnico
- 18930000Sacos y talegas
- 19520000Productos de plástico
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Neonatologicznego do Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ (dotyczy pakietów nr 1 - 16, 18-21) oraz załącznik nr 8 (dotyczy pakietu nr 17). 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 21 części (pakietów). 4. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
Lots (21)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 10 | Pakiet nr 10 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 11 | Pakiet nr 11 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 12 | Pakiet nr 12 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 13 | Pakiet nr 13 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 14 | Pakiet nr 14 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 15 | Pakiet nr 15 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 16 | Pakiet nr 16 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 17 | Pakiet nr 17 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 18 | Pakiet nr 18 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 19 | Pakiet nr 19 | 33681000 Tetinas, chupetes y artículos similares para bebés | — |
| 20 | Pakiet nr 20 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 21 | Pakiet nr 21 | 18930000 Sacos y talegas | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Official publications
- TED · 00837770-2025 · 17 December 2025
- OJS · 243/2025 · 17 December 2025
Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Dostawa materiałów okulistycznych
- Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala…
- Konkurs ofert nr 44/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole…
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej
- Dostawa sprzętu medycznego realizowana w ramach projektu pt. Rozwój diagnostyki Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej w obszarze kardiologii
- Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.