Dostawa leków
Buyer: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana
- Published
- 20 August 2025
- Place of performance
- Starogard Gdański, PL638
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00542830-2025
- Reference
- bec12062-3bc3-4215-a665-639aa9ef7f2f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Dostawy będą następować sukcesywnie, w ilości i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego. Asortyment wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Apteki Szpitala. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych /zwaną dalej ustawą Pzp/ (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), a także wydanymi na podstawie niniejszej ustawy rozporządzeniami wykonawczymi. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem of…
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 11 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet nr 13 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet nr 15 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet nr 16 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet nr 17 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Pakiet nr 18 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Pakiet nr 19 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Pakiet nr 20 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 60 % (60 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ. W…
- Quality — Waga: 40 % (40 pkt). Ocena punktowa w kryterium termin dostawy dokonana zostanie na podstawie terminu dostawy wpisanego przez Wykonawcę w formularzu cenowym (zał. nr 3 do SWZ).
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Asclepios S.A. | 116,000 zł | — |
| SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o. | 78,841 zł | — |
| „FARMACOL-LOGISTYKA” Sp. z o.o. | 72,613 zł | — |
| „FARMACOL-LOGISTYKA” Sp. z o.o. | 70,952 zł | — |
| „FARMACOL-LOGISTYKA” Sp. z o.o. | 40,752 zł | — |
| „FARMACOL-LOGISTYKA” Sp. z o.o. | 36,270 zł | — |
| SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o. | 11,046 zł | — |
| „FARMACOL-LOGISTYKA” Sp. z o.o. | 3,333 zł | — |
Official publications
- TED · 00542830-2025 · 20 August 2025
- OJS · 158/2025 · 20 August 2025
Other tenders from Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana
- Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim
- Dostawa leków
- Dostawa leków