Dostawa leków
Buyer: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana
- Published
- 15 April 2025
- Submission deadline
- 15 May 2025, 09:00
- Place of performance
- Starogard Gdański, PL638
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00244041-2025
- Reference
- bec12062-3bc3-4215-a665-639aa9ef7f2f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Dostawy będą następować sukcesywnie, w ilości i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego. Asortyment wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Apteki Szpitala. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych /zwaną dalej ustawą Pzp/ (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), a także wydanymi na podstawie niniejszej ustawy rozporządzeniami wykonawczymi. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem of…
Lots (45)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Pakiet nr 10 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Pakiet nr 11 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Pakiet nr 12 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 13 | Pakiet nr 13 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 14 | Pakiet nr 14 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 15 | Pakiet nr 15 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 16 | Pakiet nr 16 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 17 | Pakiet nr 17 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 18 | Pakiet nr 18 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 19 | Pakiet nr 19 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 20 | Pakiet nr 20 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 21 | Pakiet nr 21 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 22 | Pakiet nr 22 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 23 | Pakiet nr 23 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 24 | Pakiet nr 24 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 25 | Pakiet nr 25 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 26 | Pakiet nr 26 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 27 | Pakiet nr 27 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 28 | Pakiet nr 28 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 29 | Pakiet nr 29 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 30 | Pakiet nr 30 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
- Price — Waga: 100 % (100 pkt). Ocena punktowa w kryterium „Cena” dokonana zostanie na podstawie łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w ofercie i przeliczona według wzoru określonego w SWZ.…
Official publications
- TED · 00244041-2025 · 15 April 2025
- OJS · 74/2025 · 15 April 2025
Other tenders from Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana
- Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Dostawa leków
- Świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim
- Dostawa leków
- Dostawa leków