El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Dostawa leków

Buyer: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana

Published
21 August 2025
Place of performance
Starogard Gdański, PL638
Procedure
Open procedure
Notice number
00545632-2025
Reference
bec12062-3bc3-4215-a665-639aa9ef7f2f
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Dostawy będą następować sukcesywnie, w ilości i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego. Asortyment wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Apteki Szpitala. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych /zwaną dalej ustawą Pzp/ (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), a także wydanymi na podstawie niniejszej ustawy rozporządzeniami wykonawczymi. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem of…

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet nr 41
Starogard Gdański, PL638
33600000 Productos farmacéuticos
2 Pakiet nr 42
Starogard Gdański, PL638
33600000 Productos farmacéuticos
3 Pakiet nr 44
Starogard Gdański, PL638
33600000 Productos farmacéuticos
4 Pakiet nr 45
Starogard Gdański, PL638
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Asclepios S.A. 177,165 zł
TRAMCO SP. Z O.O. 55,644 zł
BIALMED Sp. z o.o. 11,760 zł
Aesculap Chifa Sp. z o.o. 1,360 zł

Official publications

Other tenders from Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana