„Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по животните, включително зоонозите в Република България за периода 2025 – 2027 г.“ (част VI), по 2 (двe) обособени позиции
Buyer: БЪЛГАРСКА АГЕНЦИЯ ПО БЕЗОПАСНОСТ НА ХРАНИТЕ
- Published
- 21 July 2025
- Submission deadline
- 22 August 2025, 23:59
- Estimated value
- 3,256,076 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00476055-2025
- Reference
- 4d2083e0-34fd-4390-a812-7441ec793d4f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141625Kits para diagnóstico
Description
Изпълнителният директор на Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) обявява открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по животните, включително зоонозите в Република България за периода 2025 – 2027 г.“ (част VI), по 2 (двe) обособени позиции: Обособена позиция № 1: Инвитро диагностично ветеринарномедицинско средство Розбенгал тест за бруцелоза по едри преживни животни, положителна контрола (положителен серум Brucella abortus) и отрицателна контрола (отрицателен серум Brucella abortus) за серологична реакция Розбенгал тест; Обособена позиция № 2: Инвитро диагностично ветеринарномедицинско средство Розбенгал тест за бруцелоза по дребни преживни животни, положителна контрола (положителен серум Brucella abortus) и отрицателна контрола (отрицателен серум Brucella abortus) за серологична реакция Розбенгал тест. Обществената поръчка се възлага във връзка с изпълнение на приетата от Министерски съвет Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по животните, включително зоонозите в Републ…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Инвитро диагностично ветеринарномедицинско средство Розбенгал тест за бруцелоза по едри преживни животни, положителна контрола (положителен серум Brucella abortus) и отрицателна контрола (отрицателен серум Brucella abortus) за серологична реакция Розбенгал тест | 33141625 Kits para diagnóstico | 636,410 лв. |
| 2 | Инвитро диагностично ветеринарномедицинско средство Розбенгал тест за бруцелоза по дребни преживни животни, положителна контрола (положителен серум Brucella abortus) и отрицателна контрола (отрицателен серум Brucella abortus) за серологична реакция Розбенгал тест | 33141625 Kits para diagnóstico | 2,619,666 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от…
Official publications
- TED · 00476055-2025 · 21 July 2025
- OJS · 137/2025 · 21 July 2025
Other tenders from БЪЛГАРСКА АГЕНЦИЯ ПО БЕЗОПАСНОСТ НА ХРАНИТЕ
- Предоставяне на услуга по извършване на дезинфекция и когато е необходимо дезинсекция в засегнат от заболяване животновъден обект, при…
- Предоставяне на услуга по извършване на дезинфекция и когато е необходимо дезинсекция в засегнат от заболяване животновъден обект, при…
- „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по…
- „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по…
- „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по…
- „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по…
- „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по…
- „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по…
- „Доставка на диагностикуми за изпълнение на мерките по Национална програма за профилактика, надзор, контрол и ликвидиране на болестите по…
- „Извънгаранционна техническа поддръжка на Интегрираната информационна система (ИИС) „Вет Ис““