"Доставка и обновяване на кашкавал от краве мляко"
Buyer: Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
- Published
- 25 July 2024
- Submission deadline
- 5 August 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,100,000 лв.
- Place of performance
- BG412
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00446637-2024
- Reference
- fb8b1c91-2596-4f4f-b9dc-0ca244dda7d7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15500000Productos lácteos
Description
Настоящата обществена поръчка обхваща доставка и обновяване на 50 (петдесет) тона кашкавал от краве мляко, отговарящо на предвидените в БДС 14:2010 или еквивалентно/и изисквания, на предвидените в действащото българско законодателство стандарти (закон за храните, подзаконовите нормативни актове по неговото прилагане, утвърдени браншови или национални стандарти издадени от БАБХ) с място на изпълнение гр. Сливница, местност „Бабин дел“, млекопреработвателно предприятие с цех за млекопреработване на „Петя 2006“ ЕООД (външен съхранител за ДА ДРВВЗ). Продукта предмет на обществената поръчка следва да отговаря на изискванията предвидени в Техническата спецификация и Документацията за обществената поръчка.
Award criteria
- Price — Съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, поръчката ще бъде възложена въз онова на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на критерия „най-ниска цена“.
Official publications
- TED · 00446637-2024 · 25 July 2024
- OJS · 144/2024 · 25 July 2024
Other tenders from Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
- Предоставяне на мобилни електронни съобщителни услуги за нуждите на ДА ДРВВЗ
- Доставка на медицински изделия
- Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, клас "Е", минерално без биокомпоненти
- „Доставка и обновяване на оризова арпа"
- „Доставка и обновяване на лекарствени продукти“
- Доставка и обновяване на бутилирана питейна вода
- Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, клас "Е", минерално без биокомпоненти
- Доставка на леки автомобили
- Доставка на медицински изделия
- „Абонаментна поддръжка на системи за термоконтрол в зърнобази“