DOBAVA LABORATORIJSKEGA MATERIALA
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ
- Published
- 18 October 2024
- Submission deadline
- 19 November 2024, 09:00
- Estimated value
- €134,242
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00633042-2024
- Reference
- bc95f236-2569-4f73-a997-72ad64440c76
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696000Reactivos y medios de contraste
- 33140000Material médico fungible
Description
Dobava laboratorijskega materiala za obdobje enega leta.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Potrošni material za odvzem venske in kapilarne krvi | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 2 | Reagenti in material vezan na biokemijski analizator DIMENSION EXL 200 | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 3 | Reagenti in material vezan na analizator Sysmex CA-600 Series | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 4 | Reagenti in material vezan na hematološki analizator ABX Pentra XL80 | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 5 | Material vezan na urinski analizator CLINITEK ADVANTUS | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 6 | Material vezan na aparat i SED | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 7 | Kemikalije | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 8 | Potrošni material | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 9 | Zunanje in neodvisne kontrole | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
Award criteria
- Price — Merilo, ki bo uporabljeno pri ocenjevanju ponudb in pri izbiri najugodnejše ponudbe je ekonomsko najugodnejša ponudba: najnižja cena. Naročnik bo javno naročilo oddal ponudniku, ki bo predložil…
Official publications
- TED · 00633042-2024 · 18 October 2024
- OJS · 204/2024 · 18 October 2024