DOBAVA ZDRAVSTVENEGA MATERIALA
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ
- Published
- 22 September 2025
- Submission deadline
- 6 October 2025, 09:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00617430-2025
- Reference
- 4d4f36ac-841f-4595-ac57-f881066f663c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
DOBAVA ZDRAVSTVENEGA MATERAILA
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | OBVEZILNI MATERIAL | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | OBLOGE ZA RANE | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | MEDENE OBLOGE ZA RANE | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | ROKAVICE | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | IGLE, BRIZGE IN INFUZIJSKI SISTEMI | 33140000 Material médico fungible | — |
| 6 | PRIPOMOČKI ZA IMOBILIZACIJO | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | MATERIAL ZA STERILIZACIJO IN KONTROLO | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | OSTALI ZDRAVSTVENI MATERIAL | 33140000 Material médico fungible | — |
| 9 | MATERIAL ZA DEZINFEKCIJO | 33140000 Material médico fungible | — |
| 10 | MATERIAL ZA ULTRAZVOK IN EKG | 33140000 Material médico fungible | — |
| 11 | MATERIAL ZA FIZIOTERAPIJO | 33140000 Material médico fungible | — |
| 12 | ZAŠČITNA SREDSTVA | 33140000 Material médico fungible | — |
| 13 | POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA SCHILLER APARATE | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Merilo, ki bo uporabljeno pri ocenjevanju ponudb in pri izbiri najugodnejše ponudbe je ekonomsko najugodnejša ponudba: najnižja cena. Naročnik bo javno naročilo oddal ponudniku, ki bo predložil…
Official publications
- TED · 00617430-2025 · 22 September 2025
- OJS · 181/2025 · 22 September 2025