DOBAVA LABORATORIJSKEGA MATERIALA
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ
- Published
- 23 October 2025
- Submission deadline
- 3 November 2025, 09:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00699329-2025
- Reference
- 088ceacd-d210-46ea-a951-2b628be84f1c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696000Reactivos y medios de contraste
Description
DOBAVA LABORATORIJSKEGA MATERIALA
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Potrošni material za odvzem venske in kapilarne krvi | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 2 | Reagenti in material vezan na biokemijski analizator DIMENSION EXL 200 | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 3 | Reagenti in material vezan na analizator Sysmex CA-600 Series | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 4 | Reagenti in material vezan na hematološki analizator ABX Pentra XL80 | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 5 | Material vezan na urinski analizator CLINITEK ADVANTUS | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 6 | Material vezan na aparat i SED | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 7 | Kemikalije | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 8 | Potrošni material | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
| 9 | Zunanje in neodvisne kontrole | 33696000 Reactivos y medios de contraste | — |
Award criteria
- Price — Merilo, ki bo uporabljeno pri ocenjevanju ponudb in pri izbiri najugodnejše ponudbe je ekonomsko najugodnejša ponudba: najnižja cena. Naročnik bo javno naročilo oddal ponudniku, ki bo predložil…
Official publications
- TED · 00699329-2025 · 23 October 2025
- OJS · 204/2025 · 23 October 2025