ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘ. 69/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 25 September 2024
- Submission deadline
- 28 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,215,000
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00576443-2024
- Reference
- 095a02cb-00a0-445a-bd44-8e1c50f3a419
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39514100Toallas
Description
Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 3ετούς Διάρκειας, για την Προμήθεια Πετσετών Προσώπου και Λουτρού για Κάλυψη Αναγκών ΕΣΣΟ, Μαθητών Παραγωγικών Σχολών και ΑΣ-ΜΕ, για τα Έτη 2025 - 2027
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Πετσέτες προσώπου | 39514100 Toallas | €405,000 |
| 2 | Πετσέτες λουτρού | 39514100 Toallas | €810,000 |
| 3 | Πετσέτες προσώπου | — | €405,000 |
| 4 | Πετσέτες λουτρού | — | €810,000 |
Award criteria
- Price — 2.3 Κριτήρια Ανάθεσης 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της Συμφωνίας-Πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της Συμφωνίας-Πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3 Κριτήρια Ανάθεσης 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της Συμφωνίας-Πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της Συμφωνίας-Πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3 Κριτήρια Ανάθεσης 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3 Κριτήρια Ανάθεσης 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00576443-2024 · 25 September 2024
- OJS · 187/2024 · 25 September 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ