ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘ. 68/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 9 September 2024
- Submission deadline
- 7 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €804,000
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00539354-2024
- Reference
- a15de5b0-9d6a-44d2-8c8c-b09e267ea289
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43820000Equipo para la fabricación de calzado
- 44192200Puntas
- 18840000Partes de calzado
- 19435100Hilo de coser
Description
Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 3ετούς Διάρκειας, από Υπογραφή της, με Σκοπό την Προμήθεια Μικροϋλικών Υπόδησης για την Απρόσκοπτη Υλοποίηση του Προγράμματος Κατασκευής Αρβυλών του 700 ΣΕ, Ετών 2025 - 2027
Lots (24)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €76,950 |
| 2 | TMHMA 2 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €43,800 |
| 3 | TMHMA 3 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €43,200 |
| 4 | TMHMA 4 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €117,000 |
| 5 | TMHMA 5 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €43,200 |
| 6 | TMHMA 6 | 18840000 Partes de calzado | €240,000 |
| 7 | TMHMA 7 | 19435100 Hilo de coser | €55,200 |
| 8 | TMHMA 8 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €61,500 |
| 9 | TMHMA 9 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €20,400 |
| 10 | TMHMA 10 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €46,800 |
| 11 | TMHMA 11 | 44192200 Puntas | €25,200 |
| 12 | TMHMA 12 | 43820000 Equipo para la fabricación de calzado | €30,750 |
| 13 | Lot 13 | — | €76,950 |
| 14 | Lot 14 | — | €43,800 |
| 15 | Lot 15 | — | €43,200 |
| 16 | Lot 16 | — | €117,000 |
| 17 | Lot 17 | — | €43,200 |
| 18 | Lot 18 | — | €240,000 |
| 19 | Lot 19 | — | €55,200 |
| 20 | Lot 20 | — | €61,500 |
| 21 | Lot 21 | — | €20,400 |
| 22 | Lot 22 | — | €46,800 |
| 23 | Lot 23 | — | €25,200 |
| 24 | Lot 24 | — | €30,750 |
Award criteria
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00539354-2024 · 9 September 2024
- OJS · 175/2024 · 9 September 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ