ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ, ΔΙΚΥΚΛΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ
- Published
- 2 May 2025
- Submission deadline
- 11 June 2025, 14:00
- Estimated value
- €299,967
- Place of performance
- ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΥ, EL412
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00282875-2025
- Reference
- 721fb716-2e24-4134-9d64-6ced3002a933
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
ΤΜΗΜΑ 1-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371454: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΗΓΩΝ έως 3,5 tn ΚΑΙ ΔΙΚΥΚΛΩΝ.», εκτιμώμενης αξίας 25.641,03€ πλέον ΦΠΑ 4.358,97€. ΤΜΗΜΑ 2-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371456: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΠΛΑΙΣΙΩΝ (ΦΟΡΤΗΓΑ άνω 3,5tn-ΑΠ0ΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΑ-ΝΤΑΛΙΚΕΣ-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ-ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ) », εκτιμώμενης αξίας 71.794,87€ πλέον ΦΠΑ 12.205,13€. TMHMA 3-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371461: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΠΛΑΙΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ (ΜΕ)» εκτιμώμενης αξίας 72.649,57€ πλέον ΦΠΑ 12.350,43€. ΤΜΗΜΑ 4-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371463: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ» εκτιμώμενης αξίας 10.042,74€ πλέον ΦΠΑ 1.707,23€. ΤΜΗΜΑ 5-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371464: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ/ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ/ΔΙΚΥΚΛΩΝ» εκτιμώμενης αξίας 65.351,37€ πλέον ΦΠΑ 11.109,73€. ΤΜΗΜΑ 6-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371466: «ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ» εκτιμώμενης αξίας 11.538,46 € πλέον ΦΠΑ 1.961,54€. ΤΜΗΜΑ 7-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371469: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΦΑΝΟΠΟΙΪΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ» εκτιμώμενης αξίας 5.982,91€ πλέον ΦΠΑ 1.017,09€. ΤΜΗΜΑ 8-Αρ…
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371454: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΗΓΩΝ έως 3,5 tn ΚΑΙ ΔΙΚΥΚΛΩΝ.», εκτιμώμενης αξίας 25.641,03€ πλέον ΦΠΑ 4.358,97€. | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371456: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΠΛΑΙΣΙΩΝ (ΦΟΡΤΗΓΑ άνω 3,5tn-ΑΠ0ΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΑ-ΝΤΑΛΙΚΕΣ-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ-ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ) », εκτιμώμενης αξίας 71.794,87€ πλέον ΦΠΑ 12.205,13€. | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 3 | TMHMA 3-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371461: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΠΛΑΙΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ (ΜΕ)» εκτιμώμενης αξίας 72.649,57€ πλέον ΦΠΑ 12.350,43€ | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371463: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ» εκτιμώμενης αξίας 10.042,74€ πλέον ΦΠΑ 1.707,23€. | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371464: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ/ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ/ΔΙΚΥΚΛΩΝ» εκτιμώμενης αξίας 65.351,37€ πλέον ΦΠΑ 11.109,73€. | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | — |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371466: «ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ» εκτιμώμενης αξίας 11.538,46 € πλέον ΦΠΑ 1.961,54€. | 31610000 Material eléctrico para motores y vehículos | — |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371469: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΦΑΝΟΠΟΙΪΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ» εκτιμώμενης αξίας 5.982,91€ πλέον ΦΠΑ 1.017,09€. | 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento | — |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371470: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΥΚΛΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ (ΦΟΡΤΗΓΑ άνω 3,5tn-ΑΠ0ΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΑ-ΝΤΑΛΙΚΕΣ-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ-ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ-ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ) εκτιμώμενης αξίας 17.094,02€ πλέον ΦΠΑ 2.905,98€. | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | — |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9-Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 371472: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ» εκτιμώμενης αξίας 19.871,79€ πλέον ΦΠΑ 3.378,21€. | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | — |
| 10 | ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ, ΔΙΚΥΚΛΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ | — | — |
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα, όπως αυτή προκύπτει από την υποβολή ενιαίου ποσοστού έκπτωσης (%) επί του ισχύοντος κάθε φορά επίσημου τιμοκαταλόγου…
- Price
Official publications
- TED · 00282875-2025 · 2 May 2025
- OJS · 85/2025 · 2 May 2025