El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesAccelerated procedure

Διακήρυξη σίτισης

Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Published
11 March 2025
Submission deadline
31 March 2025, 15:00
Estimated value
€3,684,244
Place of performance
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00158246-2025
Reference
e4679d08-d3bb-4637-9fd2-fa576083faf0
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Διεθνούς Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών σίτισης ,των δικαιούμενων δωρεάν σίτισης φοιτητών, στο Ηράκλειο, στα Χανιά, στο Ρέθυμνο, στον Άγιο Νικόλαο και στη Σητεία όπου υπάρχουν τμήματα και σχολές του Ελληνικού Μεσογειακού Πανεπιστημίου

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Α Ομάδα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
55310000 Servicios de camareros de restaurante €3,127,691
2 Β Ομάδα
Χανιά, EL434
55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas €556,553
3 Α Ομάδα και Β Ομάδα €3,684,244

Award criteria

Official publications