El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

Διακήρυξη καθαριότητας

Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Published
15 October 2025
Estimated value
€789,379
Place of performance
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
Procedure
Open procedure
Notice number
00678270-2025
Reference
1ae36eb8-39e2-4c5e-9f7a-7dd78eca4afe
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Διεθνούς Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου/ων παροχής υπηρεσιών καθαριότητας των κτιριακών εγκαταστάσεων του Ελληνικού Μεσογειακού Πανεπιστημίου στο Ηράκλειο και των τμημάτων του που βρίσκονται στις πόλεις των Χανίων, του Ρεθύμνου, του Αγίου Νικολάου και της Σητείας, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής ανά τμήμα, για το χρονικό διάστημα από 01/12/2025 έως 30/11/2027, με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος με μονομερή παράταση από την Αναθέτουσα Αρχή

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Σχολές Ηρακλείου
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
90911200 Servicios de limpieza de edificios €534,677
2 Τμήμα Ηλεκτρονικών Μηχανικών Χανίων
Χανιά, EL434
90911200 Servicios de limpieza de edificios €82,258
3 Σχολή Μουσικής και Οπτοακουστικών Τεχνολογιών Ρεθύμνου
Περιβόλια Ρεθύμνου, EL433
90911200 Servicios de limpieza de edificios €42,177
4 Ινστιτούτο Φυσικής Πλάσματος και Λέιζερ στην περιοχή «Τρία Μοναστήρια» Ρεθύμνου
Ρέθυμνο, EL433
90911200 Servicios de limpieza de edificios €23,508
5 Τμήμα Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας Σητείας
Σητεία, EL432
90911200 Servicios de limpieza de edificios €53,306
6 Τμήμα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Αγίου Νικολάου
Άγιος Νικόλαος, EL432
90911200 Servicios de limpieza de edificios €53,452
7 ΣΧΟΛΕΣ/ΤΜΗΜΑΤΑ €789,379

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
ΧΑΛΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ €892,473

Official publications