El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

Διακήρυξη σίτισης

Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Published
20 June 2024
Submission deadline
25 July 2024, 15:00
Estimated value
€4,424,336
Place of performance
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00366377-2024
Reference
9f9a9b0e-4fc1-43a3-a293-848e41ec4153
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Διεθνούς Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών σίτισης ,των δικαιούμενων δωρεάν σίτισης φοιτητών, στο Ηράκλειο, στα Χανιά, στο Ρέθυμνο, στον Άγιο Νικόλαο και στη Σητεία όπου υπάρχουν τμήματα και σχολές του Ελληνικού Μεσογειακού Πανεπιστημίου

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Α Ομάδα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
55310000 Servicios de camareros de restaurante €3,755,982
2 Β Ομάδα
Χανιά, EL434
55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas €668,354
3 Α Ομάδα και Β Ομάδα €4,424,336

Award criteria

Official publications