El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ

Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Ξάνθης

Published
8 March 2024
Submission deadline
26 April 2024, 15:00
Estimated value
€331,200
Place of performance
ΞΑΝΘΗ, EL512
Procedure
Open procedure
Notice number
00141742-2024
Reference
bdc11ac8-3430-4e86-b223-c0a42d5fb4a1
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΓΙΑ ΤΡΙΑ ΕΤΗ

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ
ΞΑΝΘΗ, EL512
24111900 Oxígeno €331,200
2 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ €331,200

Award criteria

Official publications