El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ

Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Ξάνθης

Published
8 March 2024
Submission deadline
26 April 2024, 15:00
Estimated value
€633,728
Place of performance
ΞΑΝΘΗ, EL512
Procedure
Open procedure
Notice number
00144722-2024
Reference
5efab477-076c-424f-9070-f4d8bdf27edc
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΑ ΕΤΗ

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΟΜΑΔΑ Α-Β-Γ-Δ
ΞΑΝΘΗ, EL512
33696200 Reactivos para análisis de sangre €633,728
2 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ €633,728

Award criteria

Official publications