Διακήρυξη φύλαξης
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
- Published
- 18 April 2024
- Submission deadline
- 22 May 2024, 13:00
- Estimated value
- €1,230,075
- Place of performance
- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00229198-2024
- Reference
- 1c15a2f8-4a6a-4fb9-a401-60c0edbbd052
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Διακήρυξη Διεθνούς Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων και εγκαταστάσεων του Ελληνικού Μεσογειακού Πανεπιστημίου
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α Ομάδα | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €816,322 |
| 2 | Β Ομάδα | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €413,752 |
| 3 | Α Ομάδα και Β Ομάδα | — | €1,230,075 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00229198-2024 · 18 April 2024
- OJS · 77/2024 · 18 April 2024