ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Φ.8/24
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Αθηνών «Παναγιώτη και Αγλαΐας Κυριακού»
- Published
- 17 April 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 13:00
- Estimated value
- €3,403,639
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00228473-2024
- Reference
- cd56dd06-1d3c-43b6-89e9-f47486e4e8d5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00228473-2024 · 17 April 2024
- OJS · 76/2024 · 17 April 2024
Other tenders from Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Αθηνών «Παναγιώτη και Αγλαΐας Κυριακού»