ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Φ.45/25
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Αθηνών «Παναγιώτη και Αγλαΐας Κυριακού»
- Published
- 28 August 2025
- Submission deadline
- 29 August 2025, 13:00
- Estimated value
- €1,428,681
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00563253-2025
- Reference
- a5d67db0-dfe0-403d-95fa-0fbe89293871
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24000000Productos químicos
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΕΡΙΩΝ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00563253-2025 · 28 August 2025
- OJS · 164/2025 · 28 August 2025
Other tenders from Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Αθηνών «Παναγιώτη και Αγλαΐας Κυριακού»