ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Φ.67/25
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Αθηνών «Παναγιώτη και Αγλαΐας Κυριακού»
- Published
- 16 October 2025
- Submission deadline
- 17 November 2025, 13:00
- Estimated value
- €483,871
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00680707-2025
- Reference
- 3b80026b-fb71-4523-b789-8fdd112265b1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50712000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos mecánicos de edificios
Description
ΑΝΑΔΟΧΟΣ ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (40 ΘΕΡΜΑΣΤΕΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00680707-2025 · 16 October 2025
- OJS · 199/2025 · 16 October 2025
Other tenders from Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Αθηνών «Παναγιώτη και Αγλαΐας Κυριακού»