ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 220/20-9-2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- Published
- 13 May 2025
- Estimated value
- €300,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00304851-2025
- Reference
- 6669fafa-5ec0-4f41-b887-08d38e257d87
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79415200Servicios de consultoría en diseño
- 72212214Servicios de desarrollo de software de sistemas operativos en red
Description
Επιτάχυνση επίλυσης εκκρεμών αγωγών ενώπιον των Διοικητικών Πρωτοδικείων
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία εκτιμάται βάσει των κριτηρίων που προβλέπονται στη διακήρυξη.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| PRICEWATERHOUSECOOPERS BUSINESS SOLUTIONS Α.Ε. | €296,500 | — |
Official publications
- TED · 00304851-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025