ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 206/06-08-2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- Published
- 20 January 2025
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00036216-2025
- Reference
- 19a91106-713e-4948-82fa-7042b1fe9c59
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79411000Servicios generales de consultoría en gestión
- 79412000Servicios de consultoría en gestión financiera
- 79414000Servicios de consultoría en gestión de recursos humanos
- 79952000Servicios de eventos
- 72212224Servicios de desarrollo de software de edición de páginas web
- 79410000Servicios de consultoría comercial y en gestión
- 79111000Servicios de asesoría jurídica
Description
«Συντονισμός – Διαχείριση & Δημοσιότητα» του έργου «SUB2. Πρόγραμμα επιμόρφωσης στη διαδικασία διαμεσολάβησης»
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία εκτιμάται βάσει των κριτηρίων που προβλέπονται στη διακήρυξη.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΝΩΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ | €386,000 | — |
Official publications
- TED · 00036216-2025 · 20 January 2025
- OJS · 13/2025 · 20 January 2025