ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 9/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
- Published
- 3 September 2024
- Submission deadline
- 21 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €232,258
- Place of performance
- EL645
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00526102-2024
- Reference
- ecd7116c-58a7-45ed-83d6-03241da9a52c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90000000Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
- 90000000Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟ ΓΝ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΙΑΠ
Award criteria
- Cost
Official publications
- TED · 00526102-2024 · 3 September 2024
- OJS · 171/2024 · 3 September 2024