ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4002/21-02-2025
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
- Published
- 24 February 2025
- Submission deadline
- 2 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €138,344
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00120826-2025
- Reference
- d3157eff-5694-4991-8deb-0ecf346dad06
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30237000Partes, accesorios y suministros para ordenadores
Description
Στρατηγικό Πλάνο Έρευνας του Πανεπιστημίου Πειραιώς - Προμήθεια ερευνητικού, εργαστηριακού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού-ΕΠΑΝΑΛ.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00120826-2025 · 24 February 2025
- OJS · 38/2025 · 24 February 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 19642/23-04-2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024