ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
- Published
- 3 February 2025
- Estimated value
- €3,444,400
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00072457-2025
- Reference
- 2abeb6ee-82dd-4e92-8f42-3a08d111a24d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39162000Equipamiento de enseñanza
Description
Στρατηγικό Πλάνο Έρευνας του Πανεπιστημίου Πειραιώς - Προμήθεια ερευνητικού, εργαστηριακού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| JGC ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε. | €52,630 | — |
Official publications
- TED · 00072457-2025 · 3 February 2025
- OJS · 23/2025 · 3 February 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 19642/23-04-2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4002/21-02-2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 202411724/12-09-2024