Διακήρυξη 29/25
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 29 September 2025
- Submission deadline
- 14 October 2025, 13:00
- Estimated value
- €564,089
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00633954-2025
- Reference
- 6fd2b7fe-e7c4-4648-bca3-2264a000ef46
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42123610Grupo de aire comprimido
Description
Προμήθεια και εγκατάσταση συστήματος παραγωγής και διανομής πεπιεσμένου αέρα στο Ναύσταθμο Σαλαμίνας
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00633954-2025 · 29 September 2025
- OJS · 186/2025 · 29 September 2025