Διακήρυξη 27/24
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 9 September 2024
- Submission deadline
- 14 October 2024, 13:00
- Estimated value
- €1,066,750
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00538763-2024
- Reference
- 92be3769-5c4d-4133-8b6a-ea1ffe8d615f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50421000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο δύο (2) ετών για την Συντήρηση Θαλάμων Επαναπίεσης Δυτών του ΝΝΑ,ΝΝΚ,ΠΓΥ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ και ΝΘΗ ΕΥΡΩΠΗ
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | €840,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | €73,700 |
| 3 | Τμήμα 3 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | €89,500 |
| 4 | Τμήμα 4 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | €63,550 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00538763-2024 · 9 September 2024
- OJS · 175/2024 · 9 September 2024