Διακήρυξη 10/25
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 17 March 2025
- Submission deadline
- 28 April 2025, 13:00
- Estimated value
- €260,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00169252-2025
- Reference
- 80aa36c4-c067-4819-b78e-38b82a3bcfb4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50421000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο τεσσάρων (4) ετών για την Συντήρηση Μαγνητικού Τομογράφου του ΝΝΑ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00169252-2025 · 17 March 2025
- OJS · 53/2025 · 17 March 2025