Διακήρυξη 31/25
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 10 December 2025
- Submission deadline
- 29 December 2025, 13:00
- Estimated value
- €464,000
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00821108-2025
- Reference
- 7f1bcdec-5ded-4211-b119-6643758e6271
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο Τριών (3) Ετών με Αντικείμενο την Προμήθεια Νοσοκομειακών Κλινών με Παρελκόμενα για το Ναυτικό Νοσοκομείο Αθηνών (ΝΝΑ)
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00821108-2025 · 10 December 2025
- OJS · 238/2025 · 10 December 2025