Διακήρυξη 2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝ
- Published
- 5 April 2024
- Submission deadline
- 16 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €226,887
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00201584-2024
- Reference
- e271b41e-4c10-4c27-9eee-2d9008f3f0ea
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Υποκατηγορία Α1 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €33,894 |
| 2 | Υποκατηγορία Α2 | 15411100 Aceites vegetales | €11,600 |
| 3 | Κατηγορία Β | 15550000 Productos lácteos diversos | €15,626 |
| 4 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €12,286 |
| 5 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ | 15110000 Carne | €25,100 |
| 6 | Υποκατηγορία Ε1 | 15200000 Pescado preparado y en conserva | €1,566 |
| 7 | Υποκατηγορία Ε2 | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €870 |
| 8 | Υποκατηγορία Ε3 | 15200000 Pescado preparado y en conserva | €300 |
| 9 | Υποκατηγορία ΣΤ1 | 15811000 Productos a base de pan | €8,500 |
| 10 | Υποκατηγορία ΣΤ2 | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €10,740 |
| 11 | Υποκατηγορία Ζ1 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €54,588 |
| 12 | Υποκατηγορία Ζ2 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,180 |
| 13 | Υποκατηγορία Ζ3 | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €3,400 |
| 14 | Υποκατηγορία Η1 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €23,937 |
| 15 | Υποκατηγορία Η2 | 15411100 Aceites vegetales | €20,300 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00201584-2024 · 5 April 2024
- OJS · 68/2024 · 5 April 2024