El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2024

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝ

Published
12 April 2024
Submission deadline
22 May 2024, 15:00
Estimated value
€599,500
Procedure
Open procedure
Notice number
00217095-2024
Reference
c9d29e4c-d9f3-4f7a-968a-68d8bc3f4dc0
Official source
Official source

CPV codes

Description

Δράσεις Ηλεκτροκίνησης στον Δήμο Θηβαίων

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
Θήβα, EL641
34144900 Vehículos eléctricos €40,000
2 Υποτμήμα 2.1
Θήβα, EL641
34144900 Vehículos eléctricos €334,000
3 Υποτμήμα 2.2
Θήβα, EL641
34144900 Vehículos eléctricos €55,500
4 Υποτμήμα 2.3
Θήβα, EL641
34144900 Vehículos eléctricos €50,000
5 Υποτμήμα 2.4
Θήβα, EL641
34144900 Vehículos eléctricos €110,000
6 Τμήμα 3
Θήβα, EL641
31681500 Dispositivos de realimentación €10,000

Award criteria

Official publications