ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2024 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΛΕΥΡΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ 2025
Buyer: ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΥΛΙΚΟΥ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ (Κ.Α.Υ.Σ.Κ.)
- Published
- 24 October 2024
- Submission deadline
- 11 November 2024, 12:00
- Estimated value
- €252,410
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00647800-2024
- Reference
- 645b59c1-4715-446f-ad13-9ec07d329469
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2024 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΛΕΥΡΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ 2025
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΛΕΥΡΑ Τ 70% | 15612120 Harina de panificación | €203,520 |
| 2 | ΑΛΕΥΡΑ Π 55% | 15612150 Harina para pastelería | €42,180 |
| 3 | Ολικής άλεσης | 15612150 Harina para pastelería | €6,710 |
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00647800-2024 · 24 October 2024
- OJS · 208/2024 · 24 October 2024
Other tenders from ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΥΛΙΚΟΥ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ (Κ.Α.Υ.Σ.Κ.)