ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΛΕΥΡΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΪΑΣ 2025-2026
Buyer: ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΥΛΙΚΟΥ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ (Κ.Α.Υ.Σ.Κ.)
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 11 November 2025, 12:00
- Estimated value
- €282,384
- Place of performance
- ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00705363-2025
- Reference
- 9aa06b55-0d8d-47dd-9cb7-972172dea577
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΛΕΥΡΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΪΑΣ 2025-2026
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΛΕΥΡΑ Τ 70% | 15612120 Harina de panificación | €238,182 |
| 2 | ΑΛΕΥΡΑ Π 55% | 15612150 Harina para pastelería | €37,236 |
| 3 | Ολικής άλεσης | 15612150 Harina para pastelería | €6,966 |
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00705363-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025
Other tenders from ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΥΛΙΚΟΥ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ (Κ.Α.Υ.Σ.Κ.)