Διακήρυξη 2/2024
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού/Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΑΣΔΥΣ/ΕΚΕΜΣ)
- Published
- 10 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 09:00
- Estimated value
- €904,800
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00613075-2024
- Reference
- 96f7c0d4-4679-470c-afd6-d4c374868e1e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15511000Leche
Description
Διαγωνισμοί – Συμβάσεις [Προμήθεια Παστεριωμένου Γάλακτος για Κάλυψη Αναγκών των Διοικήσεων (Ανεξαρτήτως Δυνάμεως) και Υπηρεσιών (Λέσχες - ΚΑΑΥ - Νοσοκομεία) του ΣΞ των Φρουρών Αττικής, Βοιωτίας, Εύβοιας, Κορινθίας και Θεσ/νίκης, Ρεντίνας]
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΦΡΕΣΚΟ_ΓΑΛΑ 0,5 ΛΤ | 15511000 Leche | €194,400 |
| 2 | ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ 1 ΛΤ | 15511000 Leche | €369,000 |
| 3 | ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ 1.5ΛΤ | 15511000 Leche | €59,400 |
| 4 | ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ0,5ΛΤ | 15511000 Leche | €143,100 |
| 5 | ΓΑΛΑ_1 ΛΤ | 15511000 Leche | €112,500 |
| 6 | ΓΑΛΑ 1,5 ΛΤ | 15511000 Leche | €282,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00613075-2024 · 10 October 2024
- OJS · 198/2024 · 10 October 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού/Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΑΣΔΥΣ/ΕΚΕΜΣ)