Διακήρυξη 04/2024
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού/Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΑΣΔΥΣ/ΕΚΕΜΣ)
- Published
- 23 May 2024
- Submission deadline
- 10 July 2024, 17:00
- Estimated value
- €5,000,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00302923-2024
- Reference
- 2dff979b-61c4-44e3-aea5-84e2c05645a4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09130000Petróleo y destilados
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
Προμήθεια Πετρελαίου Κίνησης και Βενζίνης Αμόλυβδης του Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων του Υποκαταστήματος Δυτικής Αττικής του ΕΚΕΜΣ για Κάλυψη Αναγκών Δικαιούχων
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Καύσιμα | 09100000 Combustibles | — |
| 2 | Καύσιμα | 09100000 Combustibles | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00302923-2024 · 23 May 2024
- OJS · 99/2024 · 23 May 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού/Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΑΣΔΥΣ/ΕΚΕΜΣ)