Διακήρυξη 1/2024
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού/Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΑΣΔΥΣ/ΕΚΕΜΣ)
- Published
- 13 August 2024
- Submission deadline
- 23 September 2024, 14:00
- Estimated value
- €342,324
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00486056-2024
- Reference
- 8494333c-4db4-4c1e-a53b-d00e49566bee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15221000Pescado congelado
- 15229000Productos congelados de pescados
Description
Διαγωνισμοί – Συμβάσεις [Προμήθεια Κατεψυγμένων Αλιευμάτων για Κάλυψη Αναγκών των Διοικήσεων (Ανεξαρτήτως Δυνάμεως) και Υπηρεσιών (Λέσχες - ΚΑΑΥ - Νοσοκομεία) του ΣΞ των Φρουρών Αττικής, Βοιωτίας, Εύβοιας, Κορινθίας, Εύβοιας και Θεσ/νίκης, Ρεντίνας]
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ | 15221000 Pescado congelado | €342,324 |
| 2 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ | 15221000 Pescado congelado | €146,710 |
| 3 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ -ΦΙΛΕΤΑ ΨΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΡΕΑΤΑ ΨΑΡΙΩΝ | 15229000 Productos congelados de pescados | €531,286 |
| 4 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ -ΦΙΛΕΤΑ ΨΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΡΕΑΤΑ ΨΑΡΙΩΝ | 15229000 Productos congelados de pescados | €227,694 |
| 5 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΨΑΡΙΟΥ | 15229000 Productos congelados de pescados | €166,880 |
| 6 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΨΑΡΙΟΥ | 15229000 Productos congelados de pescados | €71,520 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00486056-2024 · 13 August 2024
- OJS · 157/2024 · 13 August 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού/Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΑΣΔΥΣ/ΕΚΕΜΣ)