ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε.
- Published
- 26 December 2025
- Submission deadline
- 23 January 2026, 13:00
- Estimated value
- €234,000
- Place of performance
- DEA11
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00864069-2025
- Reference
- db5bc7f2-1d4b-4310-91fb-6e46942dba8d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Description
10-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ (Ε.ΣΗ.ΔΗ.Σ.) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ: «Της κατασκευής, της ενοικίασης εξοπλισμού, της διακόσμησης και της αποξήλωσης των περιπτέρων, στο πλαίσιο της Ελληνικής συμμετοχής στη Διεθνή Έκθεση Prowein 2026, η οποία θα πραγματοποιηθεί από 15 έως 17 Μαρτίου 2026 στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας».
Award criteria
- Price — Όπως αναφέρεται στους όρους της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00864069-2025 · 26 December 2025
- OJS · 249/2025 · 26 December 2025
Other tenders from Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε.