ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε.
- Published
- 21 May 2025
- Submission deadline
- 20 June 2025, 13:00
- Estimated value
- €341,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00328085-2025
- Reference
- ec60b306-2ba4-4418-ba93-1ad12bb91418
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Description
Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού Διεθνούς Διαγωνισμού για τη Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών για το έργο «Της κατασκευής, του εξοπλισμού, της διακόσμησης, της αποξήλωσης των περιπτέρων και της απομάκρυνσης υλικών από τον εκθεσιακό χώρο, στο πλαίσιο της Ελληνικής συμμετοχής στη Διεθνή Έκθεση δομικών υλικών “Big 5 Global”, η οποία θα λάβει χώρα στο Ντουμπάι των Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων από 24 έως και 27 Νοεμβρίου 2025», ανώτατου συνολικού προϋπολογισμού ποσού τριακοσίων σαράντα μίας χιλιάδων ευρώ (€ 341.000,00) πλέον του αναλογούντος Φ.Π.Α., με δικαίωμα προαίρεσης ύψους εκατόν δύο χιλιάδων τριακοσίων ευρώ (€ 102.300,00) πλέον του αναλογούντος ΦΠΑ, σε περίπτωση αύξησης των τετραγωνικών μέτρων της εκθεσιακής επιφάνειας, ήτοι συνολικό ποσό συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος προαίρεσης τετρακοσίων σαράντα τριών χιλιάδων τριακοσίων ευρώ (€ 443.300,00) πλέον του αναλογούντος Φ.Π.Α., με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Award criteria
- Price — Όπως αναφέρεται στους όρους της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00328085-2025 · 21 May 2025
- OJS · 97/2025 · 21 May 2025
Other tenders from Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε.