ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε.
- Published
- 27 December 2024
- Submission deadline
- 24 January 2025, 13:00
- Estimated value
- €330,000
- Place of performance
- DEA11
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00796483-2024
- Reference
- 9034fa30-8575-4334-805f-b4275cfc22e4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Της κατασκευής, του εξοπλισμού, της διακόσμησης, της αποξήλωσης των περιπτέρων και της απομάκρυνσης υλικών από τον εκθεσιακό χώρο, στο πλαίσιο της Ελληνικής συμμετοχής στη Διεθνή Έκθεση Οίνου και Ποτών PROWEIN 2025, η οποία θα λάβει χώρα από 16 έως 18 Μαρτίου 2025 στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας
Award criteria
- Price — Όπως αναφέρεται στους όρους της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00796483-2024 · 27 December 2024
- OJS · 251/2024 · 27 December 2024
Other tenders from Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε.