Διακήρυξη 19/24/ΓΕΝ/Ε2-ΙΙΙ
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 23 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 13:00
- Estimated value
- €487,850
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00304008-2024
- Reference
- da7d7d01-8e23-4e8b-8953-c06f319fa79d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182300Aparatos de cirugía cardíaca
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο ενός (1) έτους για την Προμήθεια Αναλώσιμου Υγειονομικού Υλικού (Διατάξεις Καρδιοχειρουργικής) Αιμοδυναμικού Τμήματος ΝΝΑ
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €35,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €21,900 |
| 3 | Τμήμα 3 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €14,600 |
| 4 | Τμήμα 4 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €181,500 |
| 5 | Τμήμα 5 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €54,450 |
| 6 | Τμήμα 6 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €89,000 |
| 7 | Τμήμα 7 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €88,500 |
| 8 | Τμήμα 8 | 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca | €2,900 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00304008-2024 · 23 May 2024
- OJS · 99/2024 · 23 May 2024