Διακήρυξη 18/24/ΓΕΝ/Ε2-ΙΙΙ
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 23 May 2024
- Submission deadline
- 2 July 2024, 13:00
- Estimated value
- €156,850
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00304595-2024
- Reference
- d2f132ba-b600-4fa6-a936-ff763a995890
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182210Marcapasos
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο ενός (1) έτους για την Προμήθεια Αναλώσιμου Υγειονομικού Υλικού (βηματοδοτών) Αιμοδυναμικού Τμήματος ΝΝΑ
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33182210 Marcapasos | €23,700 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33182210 Marcapasos | €18,800 |
| 3 | Τμήμα 3 | 33182210 Marcapasos | €8,100 |
| 4 | Τμήμα 5 | 33182210 Marcapasos | €31,500 |
| 5 | Τμήμα 4 | 33182210 Marcapasos | €74,750 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00304595-2024 · 23 May 2024
- OJS · 99/2024 · 23 May 2024