Διακήρυξη 17/24/ΓΕΝ/Ε2-ΙΙΙ
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 23 May 2024
- Submission deadline
- 2 July 2024, 13:00
- Estimated value
- €223,850
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00304414-2024
- Reference
- 6f414437-5025-42b8-9e84-3fb8593e5e86
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182100Desfibrilador
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο ενός (1) έτους για την προμήθεια απινιδωτών Αιμοδυναμικού Τμήματος ΝΝΑ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33182100 Desfibrilador | €71,250 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33182100 Desfibrilador | €19,600 |
| 3 | Τμήμα 3 | 33182100 Desfibrilador | €133,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00304414-2024 · 23 May 2024
- OJS · 99/2024 · 23 May 2024