ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17_24
Buyer: ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- Published
- 28 March 2025
- Submission deadline
- 2 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €349,000
- Place of performance
- ΒΑΡΗ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00202286-2025
- Reference
- e8c88531-ee85-42f7-b533-67f2ca6eb334
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17_24 Προμήθεια συστημάτων για ανακάλυψη και χαρακτηρισμό φαρμάκων 4_2
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1(Υ17) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €135,000 |
| 2 | 2(Υ17) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €65,000 |
| 3 | 3(Υ17) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €149,000 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00202286-2025 · 28 March 2025
- OJS · 62/2025 · 28 March 2025
Other tenders from ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14_25
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού για Πολυπαραμετρική Ανάλυση Βιολογικών Δειγμάτων
- 1 (Υ9)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- 1 (Υ9)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11_24